Dopasuj rozmiar czcionki

Aktualności

Wernisaż wystawy pt. "Artyści, a las".

 W dniu 17.05.2018 r. o godz 17.00 w galerii Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu odbył się wernisaż wystawy malarstwa pt. "Artyści, a las". Otwarcia dokonała dyrektor M-GOK W Wieleniu p. Alicja Adamczyk w obecności mieszkańców Wielenia i przybyłych plastyków. Wystawa prezentuje prace członków poznańskiego oddziału Związku Artystów Plastyków. Na uroczyste otwarcie przybyli autorzy wystawionych prac: Robert Berlin, Danuta Kruger, Krzysztof Kłosowicz, Elżbieta Pomińska, Mariola Przymuszała oraz Jolanta Krasińska i Stanisław Świderski. 

Wystawa czynna jest w galerii M-GOK w Wieleniu, ul. Dworcowa 1 w dni robocze do 20 czerwca 2018 r. 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Wieleń.

 

Rusza "Letnia szkółka muzyczna"

Zapraszamy do wzięcia udziału  w zajęciach dla osób chcących nauczyć sie gry na instrumentach muzycznych. Można zgłaszać sie osobiście w Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu ul. Dworcowa 1, pisać na pocztę mgok-strzelnica@wp.pl oraz zgłaszać się telefonicznie pod nr: 67 25 61 660 oraz 601 869 780

Serdecznie zapraszamy

Czytanie dzieciom bajek w parku przy Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu

     W dniu 10 maja 2018 r. w pięknym parku przy Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu czytano dzieciom bajki. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Do Naszego parku przybyły dzieci z Gminnego Przedszkola w Wieleniu grupa 3 latki wraz z wychowawcami. W strefie "Tu Odpocznij, tu poczytaj" Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu pani Alicja Adamczyk odczytała dzieciom wierszyki dla dzieci z tomiku pt. "Moja rodzina" autorstwa Anny Edyk-Pust. Na koniec dzieci otrzymały od pani Dyrektor słodkie upominki, która też przygotowała specjalną niespodziankę w postacji projekcji filmu pt. "Kung fu panda"                                                Po projekcji flmu dzieci bawiły się w parku przy Ośrodku Kultury. 

VIII Bieg Papieski Wieleń 02.05.2018 r.

      Podczas tegorocznej "Majówki", na terenie przylegającycm do siedziby Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu odbył się VIII Bieg Papieski. Podczas imprezy miał miejsce także wernisaż wystawy fotografii pt. "Islandia w obiektywie Lucjana Rutkowskiego". Po zakończeniu Biegów nastąpiła uroczystość wręczenia biegaczom okolicznościowych medali i dyplomów, a następnie wśród sportowców rozlosowano nagrody. W tegorocznym Biegu głownym uczestniczyło 50 osób dorosłych, 48 biegaczy i 2 osoby biorące udział w marszu Nordic Walking.    W biegu dla najmłodszych uczestników wzięło udział 35 dzieci. Łącznie w zawodach zorganizowanych tego dnia wzięło udział 85 osób. Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy. 

Zapraszamy na fotorelację z I Turnieju Piłki Nożnej drużyn niezrzeszonych o Puchar Burmistrza Wielenia

 W dniu 01.05.2018 r. w Hali Sportowo - Widowiskowej w Wieleniu odbył się I Turniej Piłki Nożnej drużyn niezrzeszonych o Puchar Burmitrza Wielenia. 

WERNISAŻ WYSTAWY LUCJANA RUTKOWSKIEGO

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej oraz spotkanie z podroznikiem "Islandia w obiktywie Lucjana Rutkowskiego" który odbędzie się dnia 02.06.2018 r. o godzinie 13.00 w O.K. "Strzelnica".

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

 Dnia 1.05.2018 r. o godz. 10.00 na Hali Sportowo - Widowiskowej odbędzie się Turniej Piłki Halowej druzyn niezrzeszonych o Puchar Burmistrza Wielenia. Serdecznie zapraszamy! 

BABSKI KABARET "OLD SPICE GIRL! "

 Serdecznie zapraszamy na Babski Kabaret "Old Spice Girls" który odbędzie się dnia 05.05.2018 r. o godz. 17.00 na Sali Herbowej w Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu. Dla Państwa wystąpią Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska oraz Emilia Krakowska. Bilety do nabycia w O.K. "Strzelnica" oraz w Bibliotece Publicznej. Ilość miejsc ograniczona!

1 2 3

nadchodzące wydarzenia

 

Nadchodzące wydarzenia

 

Nadchodzące wydarzenia

 

Nadchodzące wydarzenia