Dopasuj rozmiar czcionki

Aktualności

XXI TURNIEJ POEZJI MÓWIONEJ I ŚPIEWANEJ 'ŁAGODNE KLIMATY" 2018

 Dnia 23.03.2018 r. o godzinie 10.00 w O.K. "Strzelnica" odbędzię się XXI Turniej poezji mówionej i śpiewanej "Łagodne Klimaty. Odbędzię się Koncert Zespołu "Biała Ćma" Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału. 

Mariusz Kalaga z Zespołem dla Pań z okazji Dnia Kobiet!

Dnia 11.03.2018 r. z Okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury "Strzelnica" wystąpił Mariusz Kalaga z Zespołem. Dla Pań została przygotowana słodka niespodzianka. Po Koncercie wszyscy goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę oraz ciasto do Sali Kominkowej gdzie mozna było nabyć płytę wraz z dedykacja i autografem Mariusza Kalagi. Do obejrzenia wszystkich zdjęć z Koncertu Mariusza Kalagi zapraszamy do naszej galerii. 

 

UWAGA!

 Drodzy Państwo powoli kończą się bilety na Koncert Mariusza Kalagi z Zespołem! Zachęcamy do kupna już ostatnich biletów w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu! Dla każdej z Pań miła niespodzianka!

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA JAJO WIELKANOCNE

Zapraszamy do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym na jajo wielkanocne. Termin nadesłania prac do 19.03.2018. Wręczenie nagród dn. 22.03.br. o godzinie 10.00 w Ośrodku Kultury Strzelnica w Wieleniu. Poniżej załączamy regulamin dotyczący konkursu...

KONCERT MARIUSZA KALAGI "MUZYCZNY KOKTAJL"

 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Koncert Mariusza Kalagi "Muzyczny Koktajl" który odbędzie się dnia 11.03.2018 r. (niedziela) o godzinie 19.00 w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury "Strzelnica". Trwa przedsprzedaż biletów a liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy do wzięcia udziału, dla Pań przygotowaliśmy niespodziankę w związku z nadchodzącym ich świętem... Bilety do nabycia w O.K. "Strzelnica" Cena biletu 35 zł. Serdecznie zapraszamy! 

INICJATYWY KULTURALNE

 Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury ogłasza kolejny nabór na Inicjatywy Kulturalne. "Zmieniaj Swoje Miejsce". Poniżej przedstawiamy regulamin, kartę zgłoszeniową oraz sprawozdanie końcowe. Wnioski należy składać w terminie od 01.03.2018 - 31.03.2018 osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, ul. Dworcowa 1, 64-730 Wieleń lub na adres poczty elektronicznej; mgok-strzelnica@wp.pl

Junior Cup - Turniej o Puchar Prezesa Brenderup

 Dnia 22.02.2018 odbył się Brenderup Junior Cup - Turniej o Puchar Prezesa Brenderup. W wydarzeniu uczestniczyło wiele drużyn z miasta oraz gminy Wieleń. Nagrody za udział w Turnieju wręczał osobiście Prezes firmy Brenderup Pan Tomasz Kurowski wraz z Członkiem Zarządu Panią Danutą Malczewską, Dyrektor M-GOK w Wieleniu Pani Alicja Adamczyk oraz Sekretarz Gminy Wieleń Pani Krystyna Heppner. Dziękujemy wszystkim za udział! 

XXI TURNIEJ POEZJI MÓWIONEJ I ŚPIEWANEJ

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Turnieju Poezji Mówionej i Śpiewanej "Łagodne Klmiaty". Wydarzenie odbędzie się 23.03.2018 r. W załączniku dodajemy również regulamin turnieju oraz karte zgłoszeniową :)

1 2 3

Nadchodzące wydarzenia

 

Nadchodzące wydarzenia

 

Nadchodzące wydarzenia